خانه > نمونه ها > کمد دیواری > کمد دیواری نمونه ۱۵

کمد دیواری نمونه ۱۵

نمونه ی زیر یک کمد دیواری باکسی است که با درب های هایگلاس طراحی شده است. رنگ ورق هایگلاس استفاده شده سفید میباشد که با فریم قهوه ای رنگی که در کار ایجاد شده بسیار جذاب شده است.

البته انتخاب رنگ برعهده مشتری و طبق سلیقه مشتری میباشد و قابل تغییر است.

عرض حدودی این کار ۳۰۰ سانتی متر و ارتفاع ان ۲۶۰ سانتی متر در نظر گرفته شده است. البته این ابعاد نیز با توجه به فضای اتاق شما قابل تغییر است.

همانطور که در تصویر نمایان است این طرح به صورت قرینه اجرا شده است که جذابیت بسیار زیادی به کار داده است.سمت چپ و راست این تصویر دو کمد لباس طراحی شده و قسمت وسط کار سه کشو با سایز متوسط و روی این کشوها با توجه به خواسته ونیاز مشتری جای دستگاه و روی ان محل TV تعبیه شده است. بالای ان دو عدد شلف که میتواند مورد استفاده برای اجسام دکوری یا کتابخانه باشد در نظر گرفته شده است.دقت کنید پشت زمینه ی تیره که از رنگ فریم میباشد و در وسط طرح بکار رفته نمای دکوری و TV را بیشتر و بهتر به چشم می اورد. بالای شلف های نیز فضای را مشاهده میکنید که میتواند به عنوان انباری برای وسایلی چون ساک که هم بزرگ است و هم کم مصرف مورد استفاده قرار بگیرد.

کمد دیواری هایگلاس

در صورت نیاز مشتری طرح قابل تغییر در مواردی مثل رنگ و ابعاد و جابجایی پلانها میباشد. برای مشاوره رایگان ما با ما در ارتباط باشید.برای مشاهده طرح های یشتر روی نمونه های بیشتر کلیک نمایید.

همچنین ببینید

مدل جدید کمد دیواری

کمد دیواری ام دی اف نمونه کار ۱۲ (۸۰-۷۳)

نمونه کار جدید از کمد دیواری ام دی اف . تصاویر زیر از کارهای اجرا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش فروشگاه در حال حاضر در مرحله آزمایشی می باشد. لطفاً برای ثبت سفارش تماس بگیرید. رد کردن