کابینت mdf
۱۱
مهر

کابینت ام دی اف هایگلاس نمونه کار ۷۲ (۵۲۸-۵۳۰)

در این مطلب از سایت نوین mdf به بررسی کابینت هایگلاس سفید که از محبوبترین رنگهای موجود در بین مشتریان است، پرداخته ایم.

نکات مهم در ترکیب رنگ مکمل کابینت هایگلاس سفید

ترکیب رنگ کابینت هایگلاس سفید با برخی رنگها باعث میشود تا طرح از نظرزیبایی دوچندان جلوه کند. در نتیجه انتخاب رنگ مکمل برای رنگ سفید در کابینت ازاهمیت ویژه ای برخوردار است.

طبق تجربه و بر اثر انتخاب مشتریان در زمینه ی انتخاب رنگ، رنگ مشکی بعنوان مکمل برای کابینت هایگلاس سفید بهترین و محبوب ترین رنگ است.

البته همانطور که سلیقه های هر فرد در زمینه های مختلف مثل :لباس و کفش از نظر طرح و رنگ مختلف است،  انتخاب رنگ نیز ازاین قاعده مستثنا نیست و باید با توجه به روحیه و سلیقه خودتان به انتخاب رنگ در کابینت اقدام کنید.

 
دکور آشپزخانه
کابینت ۵۲۹

نکته ی دیگر که به اندازه ی مهم بودن رنگ دربها و حاشیه های کار موثر است، انتخاب رنگ صفحه کابینت است که تاثیر بسزایی در رخ و طرح کابینت هایگلاس سفید دارد.

بنابراین برای انتخاب انتخاب رنگ که از مهمترین قسمتهای کابینت است وقت کافی بگذارید و با توجه به سلیقه خانواده خود به این مسئله رسیدگی کنید.

کابینت ام دی اف هایگلاس
کابینت ۵۳۰

برای اشنایی با صفحه کورین  در کابینتر هایگلاس سفید حتمامطالعاتی راجع به این سنگ داشته باشید و ابعاد مختلف موضوع را در نظربگیرید. مواردی مثل وجود یا عدم وجود کانتر در اشپزخانه، وجود جزیره یا عدم استفاده از جزیره به دلیل فضای محدود، متراژ کابینت و قیمت تمام شده ان میتوانند در مدیریت استفاده از منابع به شما کمک کند.

برای مشاوره رایگان و دیدن نمونه کارهای ما از راه های ارتباطی اعلام شده با ما در ارتباط باشید و دیدگاهها و نقطه نظرات خود را ثبت کنید.ما دغدغه های شما را بررسی کرده و به انها پاسخی موشکافانه خواهیم داد تا بدون کوچکترین نگرانی به اجرای طرح و سفارش خود دست به کار شوید.