نمونه جزیره کابینت آشپزخانه
۲۳
بهمن

۲۱ مدل مختلف از جزیره کابینت آشپزخانه:

در این مطلب به بررسی ابعاد مختلف جزیره کابینت آشپزخانه و نکات مهمی که در انتخاب جزیره و بکارگیری آن در اجرای کابینت در اواویت قراردارند،می پردازیم.همچنین با ارائه نمونه های مختلف از جزیره های کابینت آشپزخانه، به تفاوت کانتر با جزیره کابینت و اینکه کدام مورد برای آشپزخانه شما مناسب تر است می پردازیم.لطفا با ما همراه باشید و جهت طرح سوالات خود با گروه نوینmdf درتماس باشید.

جزیره کابیت آشپزخانه

جزیره کابینت آشپزخانه چیست؟

شاید شما امروزه در بسیاری از اوقات با کلمه جزیره کابینت برخورد داشته اید یا اینکه در خانه دوستان و آشنایان نمونه هایی را مشاهده کرده ویا شنیده اید و می خواهید در طراحی کابینت برای آشپزخانه تان از جزیره کابینت استفاده کنید.ما تعریفی کامل و جامع از جزیره در کابینت  آشپزخانه را برای شما ارائه کرده ایم.

جزیره کابینت سبکی از انواع میزها در کابینت است که جایگزینی برای میز کانتر(اپن) است. جزیره در بیشتر موارد در ورودی آشپزخانه قرار میگیرد و از ویژگی های آن باز بودن دوطرف برای تردد است. بنابراین با بکار گیری جزیره در کابینت آشپزخانه، درواقع را ورود به آشپزخانه از طرف جزیره است.

با توجه به این موضوع، احتمالا دریافتید که جزیره برای آشپزخانه هایی توصیه و استفاده میشود که دارای عرض زیادی هستند و این عرض حداقل می بایستی ۳۵۰ سانتی متر باشد. قاعدتا این حداقل عرض برای این توصیه شده است که با قرار گرفتن جزیره در قسمت ورودی آشپزخانه، محل تردد به داخل آشپزخانه دچار مشکلاتی از قبیل تنگ بودن راه ورود نشود.

حداقل فضا برای اجرای جزیره کابینت

بنابراین هرچقدر عرض آشپزخانه شما بیشتر و بزرگتر باشد، با آسودگی خاطر بیشتری میتوانید به اجرای جزیره در کابینت آشپزخانه فکرکنید.نمونه هایی از جزیره برای کابینت ممبران برای شما به نمایش گذاشته شده است.

جزیره کابینت ممبران
مدل جزیره کابینت ممبران
جزیره کابینت ممبران باصفحه کورین
جزیره کابینت شیک

ابعاد جزیره کابینت آشپزخانه و استفاده های مختلف از جزیره:

قانون خاصی برای ابعاد عرض و عمق جزیره کابینت آشپزخانه وجود ندارد و شما میتوانید با توجه به عرض آشپزخانه تان،عرض جزیره را تعیین کنید.حداقل عمق در نظر گرفته شده برای جزیره بهتر است ۸۰ سانتی متر باشد، اما در مواقعی ما شاهد این هستیم که به دلایل مختلفی مشتریان چیزی کمتر از ۸۰ سانتی متر را نیز انتخاب میکنند.

همچنین در بسیاری از موارد از جزیره برای استفاده های مختلفی چون میز غذاخوری و یا قرار دادن گاز رومیزی و سینک توکار استفاده میشود که این موضوع با توجه به نقشه کابینت آشپزخانه و لوله کشی های مربوطه انجام میشود.شما میتوانید در قسمت زیر صفحه جزیره از طرحهای مختلفی چون کتابخانه و کشو ویا هرطرح دیگری استفاده کنید.

به ارائه مدلهای دیگری برای شما عزیزان می پردازیم.

جزیره کابینت شیک
استفاده از جزیره برای میزغذاخوری
استفاده از گاز رومیزی در جزیره
جزیره کابینت کشودار
استفاده از دکوری در جزیره کابینت
استفاده از سینک در جزیره کابینت آشپزخانه
گاز رومیزی در جزیره کابینت
نمونه جزیره در کابینت ممبران
کتابخانه در جزیره کابینت
استفاده از میز غذاخوری در جزیره
جزیره کابینت و میز غذاخوری

اگر فضای آشپزخانه شما از حداقل استاندارد گفته شده کوچکتر است و شما تمایل دارید از جزیره مثلا بعنوان میز غذاخوری استفاده کنید، توصیه ما این است که فضای زیر صفحه جزیره را خالی بگذارید و عمق جزیره را کمتر در نظر بگیرید.مثلا چیزی در حدود ۶۰ سانتی متر.نمونه هایی از این حالت را برای شما ارائه کرده ایم.

جزیره کابینت
جزیره کابینت با ترکیب شیشه و چوب
جزیره کابینت ساده

برای طرح سوالات خود با ما در تماس باشید وبرای مشاهده خدمات و محصولات ما به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.