کابینت هایگلاس ترک
۰۶
بهمن

کابینت هایگلاس ترک نمونه های ۷۵

در این مطلب ما قصد داریم سه نمونه از کابینت هایگلاس ترک را برای شما انالیز و معرفی کنیم. لطفا این مطلب را با دقت بخوانید و درصورت نیاز به مشاوره با ما در ارتباط باشید.

کابینت هایگلاس ترک سفیدومشکی

همانطورکه که در تصویر زیر می بینید،کابینت هایگلاس زیراز دو رنگ سفیدومشکی هایگلاس در طراحی این سفارش استفاده شده است. درقسمت سمت چپ تصویر از کابینت دیواری یا هوایی استفاده نشده و برای زیبایی کار از یک باکس و چند شلف استفاده شده است.

به دلیل اینکه زمینه ی این کار سفید رنگ میباشد،باکس و شلف های مشکی رنگ خود را به زیبایی نمایان میکنند.

کانتر این کار طوری تعبیه شده است که از آن میتوان به عنوان میز صبحانه استفاده کرد.

در سمت راست طرح شلف های دکوری برای اجسام تزئینی در نظر گرفته شده است.

کابینت هایگلاس سفیدومشکی
کابینت هایگلاس سفیدومشکی

کابینت هایگلاس رنگ سفیدوآبنوس

در طرح زیر مشخص است که تم کلی کار از رنگ آبنوس استفاده شده است و به دلیل زیبایی کار از رنگ سفید برای حاشیه ها و شلف ها استفاده شده است.

طراحی شلف ها و باکس ها ونوع به کار رفتن انها در طرح بستگی به سلیقه و نیاز مشتری انجام میشود و در صورت تمایل میتوانید نحوه ساخت کابینت های دکوری را تغییر دهید.

کابیت هایگلاس سفیدوآبنوس
کابیت هایگلاس سفیدوآبنوس

کابینت هایگلاس طراحی شده سه بعدی

همانطور که در تصویر نمایان است صفحه روی کابینت از نوع صفحه سنگ کورین میباشد که جزء محبوب ترین صفحه های کابینت انتخابی مشتریان میباشد،ولی به دلیل گران بودن صفحه کورین نسبت به صفحه های شرکتی،اغلب موارد از صفحه شرکتی استفاده میشود.صفحه های شرکتی از نظر کیفیت نسبت به سنگ کورین پایین تر میباشند،ولی در سطحی نیستند که برای شما نگرانی خاصی ایجاد کنند.

آرک طراحی شده در این نمونه به موازات کانتر آشپزخانه تعبیه شده که هارمونی خاصی را در طرح ایجاد کرده است.

کابیت هایگلاس با صفحه کورین
کابیت هایگلاس با صفحه کورین