کابینت هایگلاس سفید با صفحه کورین
۰۴
بهمن

کابینت ام دی اف هایگلاس نمونه۷۴

در این مطلب دو نمونه از طرح های کابینت هایگلاس را مورد بررسی قرار میدهیم. در طرح زیر یک نمونه از کابینت کابینت هایگلاس را مشاهده میکنید که از ترکیب دو رنگ اجرا شده است. این رنگ ها سفید هیگلاس و بادمجانی هایگلاس میباشند. صفحه کابینت به کار رفته در این طرح از نوع سنگ کورین میباشد که این صحه از استحکام زیادی برخوردار است.

 

ارتفاع سنگ کورین ۷ سانتی مترمیباشد و به دلیل زیبایی خاصی که به کابینت هایگلاس میدهد جزء محبوب تریت صفحات کابینت میباشد. اما به دلیل هزینه ی بالای این سنگ بیشتر مشتریان از صفحه های شرکتی استفاده میکنند که بسیار ارزانتر از سنگ کورین میباشد.

کابینت هایگلاس سفید با صفحه کورین

طرح دوم کابینت هایگلاس:

در طرح زیر نمونه ای از کابینت هایگلاس سفید را مشاهده میکنید که با حاشیه های سیاه رنگ ترکیب شده است. کانتر بکار رفته در این طرح با استفاده از شیشه به ضخامت ۸میلی متر و ترکیب ان با باکس های هایگلاس زیبایی و هارمونی خوبی به آشپزخانه وطرح داده است. همچنین در دو سمت آشپزخانه از دو ویترین که یکی شیشه ای و قدی میباشد و دیگری به شکل باکس است استفاده شده است.

کابینت هایگلاس سفیدومشکی

امیدواریم این توضیحات در مورد طرح های کابینت هایگلاس و همچنین صفحه کورین مورد رضایت شما واقع شده باشد .جهت مشاوره و سوالات خود میتوانید از طریق راه های ارتباطی اعلام شده یا ثبت دیدگاه خود با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده نمونه های بیشتر روی طرح ها کلیک کنید.