خانه > نمونه ها > سرویس خواب > ۲۰ مدل تخت خواب تاشو برای اتاق شما
تخت خواب تاشو

۲۰ مدل تخت خواب تاشو برای اتاق شما

تخت خوابهای تاشو امروزه برای خانه هایی با اتاقهای کوچک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بسیاری از مردم به این دلیل به استفاده از تخت خوابهای تاشو روی آورده اند. ما دراین مطلب سایت گروه نوینmdf به ارائه ۲۰ مدل از انواع تخت خواب تاشو با ذکر توضیحات کامل می پردازیم.

امیدواریم در پایان اگر قصد سفارش تخت خواب را دارید، به راحتی بتوانید تشخیص دهید که برای فضای شما تخت خواب ساده بهتر است یا تخت تاشو و دغدغه ای برای شما باقی نماند.با ما همراه باشید.

معرفی تخت خواب تاشو یا کمجا :

تخت خواب تاشو یک نوع تخت خواب با قابلیت جمع شدن میباشد تا در مواقعی که به آن نیاز ندارید بتوانید آن را جمع کنید تا فضای گرفته شده از اتاق شما توسط تخت خواب با جمع  یا تا شدن، باز شود. نمونه ی زیر یک تخت خواب تاشو ساده میباشد که برای شما به نمایش گذاشته شده است.

تخت خواب تاشو
تخت خواب تاشوی دونفره ساده

انواع تخت تاشو:

تخت خوابهای تاشو در دو نوع عمودی و افقی ساخته میشوند.

۱٫ تخت خواب تاشو عمودی:

تخت خوابهای تاشو عمودی در دو نوع تخت خواب دونفره و یک نفره ساخته میشوندکه نمونه ای از نوع عمودی این تخت را در مدل زیر مشاهده میکنید.در این مدل از دو تخت خواب تاشو تک نفره در دوطرف استفاده شده و بین دو تخت از فضایی برای کتابخانه اسفاده شده است.

تخت خواب تاشو

تخت خواب تاشو افقی:

تخت خواب تاشو افقی مختص تخت خوابهای تاشوی یک نفره میباشند و به دلیل فضای کمتری که از اتاق میگیرند،استفاده میشوند.نمونه ای از مدلهای تخت خواب تاشو افقی در طرح زیر مشخص است.از نظر ابعاد تشک هردو تخت به یک ابعاد میباشند ولی نحوه باز و جمع شدن تخت ها باهم متفاوت است که همانطور که تصویر زیر می بینید،این موضوع کاملا مشخص است.

تخت خواب تاشو افقی

تخت خواب های تاشو معمولا به تنهایی ساخته نمی شوند و اگر در کنار انها از کمدهای لباس یا هر وسیله ی دیگری که نیاز شما باشد ساخته شود، زیبایی طرح ها چند برابر خواهد بود. نمونه هایی از جدبدتربن و محبوبترین طرحهای تخت خواب تاشو را برای شما نمایش میدهیم.

تخت خواب تاشو
تخت خواب تاشو
تخت خواب تاشوی افقی
تخت خواب دونفره
تخت خواب تاشو سفید و مشکی
تخت خواب کمجا
تخت خواب تاشو تک نفره

تمامی تغییرات در رنگ و طراحی و ابعاد دلخواه توسط گروه نوینmdf قابل اجرا میباشد ودر صورت نیاز میتوانید با ما در ارتباط باشید.

تخت خواب تاشو
تخت خواب تاشو
تخت خواب تاشو دو نفره
تخت خواب تاشو

جهت ارائه سوالات و سفارش با گروه نوین mdf در تماس باشید.مشاوره و بازدید از محل و ارائه طرح با توجه به فضای شما کاملا رایگان میباشد.

تخت خواب تاشو
تخت خواب تاشو
تخت خواب تاشو دو نفره

لازم به ذکر است ابعاد استاندارد تشک برای تخت خوابهای تاشو دونفره ۱۶۰*۲۰۰ سانتی متر وبرای تخت خوابهای تاشو تک نفره ۹۰*۲۰۰ سانتی متر میباشد که این ابعاد در صورت نیاز قابل تغییر خواهند بود. به طبع باید فضایی بیشتر برای اینکه تشکی با ابعاد گفته شده در ان جاشود درنظر گرفته شود.

ابعاد تخت خواب تاشو

مدلهای تخت خوابهای زمینی دو نفره و تک نفره و انواع مختلف آن را در قسمت سرویسهای خواب میتوانید مشاهده کنید و بعد از توضیحات کاملی که برای شما عزیزان ارائه شده، با ما برای سفارش و اجرای طرح مد نظرتان در تماس باشید.

همچنین ببینید

مدلهای تخت خواب تاشو نمونه های۱

در این مطلب چند نمونه از مدلهای تخت خواب تاشو را مشاهده می کنید، تمامی عکس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش فروشگاه در حال حاضر در مرحله آزمایشی می باشد. لطفاً برای ثبت سفارش تماس بگیرید. رد کردن