خانه > مقالات > صفحه کابینت چیست
صفحه کابینت

صفحه کابینت چیست

صفحه کابینت چیست :
در کابینت آشپزخانه روی سطح کابین های ( یونیتها‌ ) زمینی صفحه ای قرار میگیرد که این صفحه می تواند از جنس های مختلفی باشد . مشخصا بهترین نوع صفحات ، صفحات سنگ مصنوعی می باشند که از معروفترین آنها می توان به سنگ کورین و سنگ کوارتز اشاره کرد . این سنگ های مصنوعی در مقابل نفوذ آب مقاوم بوده و هیچ آسیبی را نمی پذیرد . نکته ی دیگر شکل ظاهر این سنگ هاست که فوق العاده پر طرفدار و جذاب هستند .

ارتفاع استاندارد این سنگها میتواند از ۳ تا ۸ سانتی مترمختلف باشد و دارای رنگهای مختلفی میباشد که جذابیت این رنگها جلوه ای خاص به  آشپزخانه میدهند.

صفحه کابینت چیست صفحه کابینت

اما بدلیل بالا بودن قیمت این سنگها ، بسیاری از مردم از صفحات شرکتی استفاده می کنند . صفحه شرکتی که از جنس ام دی اف می باشند در دو ضخامت ۳٫۲ سانتی متر و ۵ سانتی متر و در برخی موارد ۷ سانتی متر تولید می شوند و دارای لبه های گرد و روکش شده می باشند و طول این صفحات ۴۱۰ سانتی متر و در عرض های مختلف (۴۰-۵۰-۶۰-… تا ۹۰) سانتی متر تولید می شوند .

استقبال از صفحات شرکتی به شکل گسترده ایی می باشد و متداول ترین نوع صفحات هستند .

صفحه شرکتی کابینت صفحه ام دی اف شرکتی

نوع دیگری از انواع صفحه کابینت ،‌ صفحات معروف به ضد آب یا صفحه pvc ( پی وی سی ) هستند . همان طور که از نام این صفحه مشخص است ، در مقابل نفوذ آب مقاوم هستند و از نظر ظاهری همانند صفحات شرکتی می باشد .

ساده ترین صفحه و البته ضعیف ترین نوع ، صفحات دست ساز یا دوبل هستند . این صفحات از یک ورق که لبه های آن با یک قید ۷ سانتی دوبل شده ساخته می شوند و لبه های آن نوار کاری می شوند . مقاومت و زیبایی این صفحات فوق العاده پایین می باشد .

همچنین ببینید

قرنیز کابینت

قرنیز کابینت

قرنیز کابینت : قرنیز ها مواد ضد آبی هستند که معمولا به شکل شاخه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش فروشگاه در حال حاضر در مرحله آزمایشی می باشد. لطفاً برای ثبت سفارش تماس بگیرید. رد کردن