خانه > مقالات > تاج کابینت

تاج کابینت

تاج کابینت چیست؟

با سلام خدمت شما عزیزان امروز قصد داریم درمورد تاج کابینت به شما اطلاعاتی را بدهیم. امیدواریم این مطلب مورد رضایت شما قرارگرفته و ابهامات شما درمورد این موضوع را برطرف کند. برای دریافت مشاوره رایگان و طرح سوالات خود در مورد تاج کابینت یا سایر المانهای کابینت با سایت ما نوینMDF در ارتباط باشید.

معمولا روی کابینت های هوایی ( دیواری ) در دور تا دور آنها ، برای زیبایی و چشم نوازی کابینت قطعه ایی به کار می رود که به آن تاج می گویند . این تاج در کابینت های ساده و هایگلاس می تواند به دو صورت باشد . حالت اول تاج شرکتی که استفاده از آنها به دلیل استقبال کم مشتریان بسیار کم شده و حالت دیگر تاج دست ساز می باشد که زاویه زدن ۴۵ درجه دو قطعه و چسباندن آنها به هم که زاویه ۹۰ درجه را تشکیل می دهند ، بوجود می آید .

این تاج ها از زیبایی خاصی برخوردار هستند . ارتفاع تاج ها بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد . نوع دیگر تاج ها برای کابینت ممبران استفاده می شود که مخصوص به کابینت های ممبران هستند .

در تصویر زیر نوع دیگری از تاج کابینت را که مناسب کابینتهای مدرن از جمله کابینت هایگلاس است را مشاده میکنید. بهترین تاج کابینت برای کابینت های مدرن میتواند تاجی از جنس خود دربها و نماهای کابینت باشد.

تاج کابینت

همچنین ببینید

ابعاد استاندارد کابینت

ابعاد استاندارد کابینت : در حالت استاندارد ارتفاع کابینت های زمینی با احتساب صفحه روی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش فروشگاه در حال حاضر در مرحله آزمایشی می باشد. لطفاً برای ثبت سفارش تماس بگیرید. رد کردن